درحال بارگذاری...
Empty cart

محصولی در سبدخرید وجود ندارد

حریم خصوصی

رعایت حریم شخصی کاربران برای سمنا بسیار حائز اهمیت است. در این متن نحوه ذخیره‌سازی و استفاده سمنا از اطلاعاتی که در نتیجه استفاده کاربران از خدمات سمنا در سامانه سمنا ثبت می‌شود شرح داده شده است.

جمع‌آوری اطلاعات

اطلاعاتی که شما مستقیما در سمنا ثبت می‌کنید

بخشی از اطلاعاتی که سمنا ذخیره می‌کند اطلاعاتی است که شما به صورت مستقیم در فرآیند ثبت نام، ارسال درخواست، تماس با مرکز تماس و یا روش‌های مشابه در سامانه ثبت می‌کنید. این اطلاعات شامل نام، نام خانوادگی، کد ملی، شماره تلفن همراه، شماره تلفن ثابت، عکس، آدرس پست الکترونیکی، مدارک شغلی و اطلاعاتی از این دست می‌باشد.

اطلاعاتی که در نتیجه استفاده شما از سرویس ذخیره می‌شود

علاوه بر اطلاعاتی که شما به صورت مستقیم در سامانه ثبت می‌کنید، برخی از اطلاعاتی که در نتیجه استفاده شما از سرویس تولید می‌شود نیز در سمنا ذخیره خواهد شد. این اطلاعات در زیر شرح داده شده‌اند:

– اطلاعات مکانی

هنگامی که شما از سرویس سمنا استفاده می‌کنید موقعیت ملک، مشخصات ملک، خدمات ارائه شده و نظرسنجی، ذخیره می‌شود.

– تراکنش‌های مالی

هنگامی که شما درصدی از حق الزحمه مهندس را در سمنا از طریق کارت‌های بانکی پرداخت می کنید، شماره تراکنش و پیگیری بانکی در سمنا ثبت می‌شود. لازم به ذکر است، با توجه به اینکه تمامی تراکنش‌های مالی از طریق سامانه‌های بانکی صورت می‌گیرد، سمنا در فرآیند انتقال وجه و از طریق کارت‌های بانکی هیچ‌گونه دسترسی به اطلاعات کارت بانکی شما ندارد.

– نحوه استفاده از خدمات

سمنا ممکن است اطلاعات مربوط به نحوه استفاده کاربران از نرم‌افزار موبایل و سایت سمنا را ثبت می‌کند. از این اطلاعات برای بهبود کیفیت خدمات استفاده می‌شود.

– اطلاعات مربوط به دستگاه مورد استفاده و شبکه اینترنت

سمنا ممکن است اطلاعات مربوط دستگاهی که شما از طریق آن از سامانه استفاده می‌کنید (تلفن همراه، تبلت و غیره) از جمله نوع دستگاه، سیستم عامل، مشخصات سخت افزاری و همچنین اطلاعات مربوط به روش اتصال شما به اینترنت از جمله شبکه 3G، وای‌فای (WiFi) و غیره را ذخیره کند.

استفاده از اطلاعات

اطلاعاتی که در سمنا ذخیره می‌شود در موارد زیر ممکن است مورد استفاده قرار بگیرد و استفاده کاربر متقاضی یا مهندس از سرویس سمنا به منزله قبول و اعطای اختیار به سمنا جهت استفاده و بهره‌برداری از اطلاعات فوق الاشعار به شرح زیر می‌باشد:

– ارائه، نگهداری و بهبود کیفیت خدمات؛

– برقراری ارتباط بین متقاضی و مهندس جهت تسهیل فرآیند ارائه خدمات نقشه برداری؛ به طور مثال مهندس می‌تواند از شماره تلفن همراه متقاضی برای پیدا کردن مکان دقیق ملک استفاده کند؛

– ارتباط سمنا با متقاضی جهت اطلاع‌رسانی، کنترل کیفی، بررسی شکایات و غیره؛

– شخصی‌سازی سرویس برای هر کاربر شامل ارائه پیشنهادهای ویژه هر کاربر؛

– بدیهی است مسئولیت حفظ و نگهداری از تمامی اطلاعات فوق الاشعار برعهده سمنا می باشد؛ به نحوی که هیچ شخص اعم از حقیقی و یا حقوقی غیر ذیصلاح حق دسترسی به اطلاعات مذکور را نخواهد داشت. صرفاً در صورتی که طبق درخواست و یا صدور دستور مقتضی از سوی مراجع قضایی، اطلاعات کاربر مهندس و یا متقاضی – اعم از اینکه به صورت مستقیم از سوی ایشان و یا به صورت خودکار جمع آوری و ضبط شده باشد – مطالبه شود، سمنا موظف به ارایه اطلاعات درخواستی به مراجع مذکور خواهد بود.

 

بالا